Recenze o Titanium

 • Miroslav
  Zpočátku jsem si koupil gel Titanium ke zlepšení erekce. 3 dny po aplikaci jsem si všiml výsledku železa. A po 2 týdnech můj penis narostl o 3 cm. A cítím to jako zvýšenou citlivost, samotná intimita prochází jasně a orgasmus. Dobrá věc, objednal jsem si 2 tuby.
  Titanium
 • Jan
  Nebylo možné použít gel Titanium každý den, ale zlepšení intimity bylo patrné po třetí dávce. Nyní často používám krém 30 minut před sexem. Rychle se vstřebává a nezanechává skvrny na kalhotkách. Sex se ukazuje jako vysoce kvalitní a dlouhotrvající. Velikost penisu se také změnila k lepšímu.
  Titanium
 • Martin
  Gel Titanium mi představila dívka. Opravdu jsem výsledku nevěřil, byl jsem skeptický, ale musel jsem něco udělat s pomalou erekcí. Po dobu 2 týdnů jsem na problém zapomněl, začal s dívkou experimentovat a hrát hry na hrdiny. Bylo to, jako by se ve mně otevřel druhý vítr, penis se zvýšil o 4 cm.
  Titanium
 • Pavel
  O svém nákupu nepochybuji. Objednal jsem si gel Titanium na internetu. Člen se zvětšil o 4 cm. To mi celkem stačí. Prodloužilo se také trvání intimity. Dříve mě dívka často obviňovala, že jsem rychle přišel. A teď se mohu pochlubit ocelovou výdrží.
  Titanium
 • Jiří
  Gel Titanium je bezpečný a účinný lék na zvětšení penisu. Objednal jsem si to online a všechny mé problémy byly vyřešeny. Člen se stal větší a silnější, nemohu dlouho dokončit, přivedu dívku k orgasmu.
  Titanium
Uživatelské hodnocení Titanium
4.9
8